Жителям громади вручено «Пакунок малюка»

Дата: 05.10.2018 20:11

Цієї осені лелека завітав до жителів Засульської громади. У сім’ї Сергія та Людмили Глущиків народилася дівчинка Міла, а в подружжя Юрія та Марини Жайворонок донечка Арінка.

5 жовтня працівниками  Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) спільно з керуючим справами Засульської ОТГ Сергієм Бойком  на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 року вручено батькам новонароджених «Пакунок малюка».

Цей пакунок є безповоротною адресною соціальною допомогою, тут вміщено двадцять п’ять необхідних речей для немовлят (підгузки, серветки, пелюшки, шапочки, боді, шкарпетки, штани-повзунки, ковдра тепла, ножиці манікюрні, термометри для тіла і води, рушник махровий, розвиваюча іграшка-брязкальце та інше), а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.

Вітаємо ці подружні пари з новонародженими. Зичимо родинам всіх благ, миру, достатку, любові і терпіння. Нехай їх дітки ростуть здоровими, веселими, активними та стануть гордістю своїх батьків.