Із засідання виконавчого комітету

Дата: 10.10.2018 14:06

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 8 жовтня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка першочергово розглядалися питання про надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції з нагоди відзначення Дня Захисника України (140 чоловік, 42 тис. грн). Доповідала з даного питання головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Світлана Терещенко.

В ході засідання затверджено укладення угоди з ТОВ «Лубенський цегельний завод» про фінансування об’єктів соціальної сфери.

За результатами обговорених питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.