Стан доріг загального користування місцевого значення ОТГ

Дата: 11.10.2018 13:43

На даний час проведено ямковий та середній поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення: О171193 Лубни-В’язівок-Мацківці-Лукім’я, О1713196/Т24-17/ Вищий Булатець-Лубни, О1713194 П’ятигірці – В’язівок, що в середньому складає половину від потреби.

Враховуючи дану ситуацію сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко направив листи голові Полтавської ОДА Валерію Головку та директору Департаменту  будівництва, містобудування і архітектури житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тимофію Глобану з приводу додаткового виділення коштів для закінчення ремонту вищевказаних доріг в повному обсязі, що проходять територією Засульської ОТГ.

З невідомих причин не проводиться ремонт дороги О1713179 Лубни-Тишки-Ісківці, яка використовується для пасажирських перевезень, підвезень дітей до шкіл громади, дитячих садків та для вирішення інших соціально-необхідних питань як жителів ОТГ так і всього Лубенського району.

На неодноразові звернення сільського голови Засульської сільської ради  до замовника ремонтних робіт (ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області») з приводу зволікання, реагування відсутнє.

В черговий раз сільський голова направив листа до відповідальних з проханням провести ремонт вказаної дороги.