Навчання з питань надання соціальних послуг населенню у об’єднаних територіальних громадах

Дата: 12.10.2018 08:25

11 жовтня в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації, за участі директорів територіального центру соціального обслуговування та районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, проведено навчання для представників обєднаних територіальних громад щодо визначення потреби населення у соціальних послугах.

Учасники заходу, серед яких головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради Світлана Терещенко, обговорили важливі питання, що стосувалися оцінки досягнутого рівня забезпечення соціальними послугами населення та необхідності застосування обґрунтованого підходу до визначення потреби громадян у отриманні соціальних послуг, що сприятиме їх ефективному наданню у майбутньому.