Відбулася виїзна зустріч із жителями села Оріхівка

Дата: 12.10.2018 08:58

10 жовтня у селі Оріхівка відбулася зустріч жителів мікрорайону Агромістечка з представниками виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Начальник відділу охорони здоров’я Сергій Якимець проінформував присутніх про забезпечення медичними працівниками Загальної практики-сімейної  медицини в селі Оріхівка, штатний розпис, графік роботи, часи прийому та обслуговування населення по виклику. Сьогодні в Україні вступила в силу медреформа щодо підписання декларації із сімейним лікарем. На 05.10.2018 року в Оріхівці декларацію уклало 1288 чоловік, що становить 55,8% від загального населення. Коли медреформа повністю вступить в дію, тоді лікар може відмовити у наданні первинної медичної допомоги тим пацієнтам, які відмовляються підписати з ними декларацію.

З питань щодо відносин ОСББ з жителями багатоповерхівок, ремонту водонапірної вежі, водопостачання та водовідведення інформували жителів Агромістечка начальник відділу житлово-комунального господарства,  охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Геннадій Пархоменко та тимчасово виконувач обов’язків директора  СКП  «Сяйво» Наталія  Жолондієвська.

Завідувач сектору з юридичних питань Олег Бондаренко роз’яснив присутнім ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» та  ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Голова Засульської об’єднаної територіальної громади Сергій Бондаренко дав відповіді на всі актуальні питання поставлені жителями, були обговорені ідеї, побажання для поліпшення життя мешканців Агромістечка Оріхівського старостинського округу.