І семінар з енергоменеджменту

Дата: 12.10.2018 09:35

8-9 жовтня відбувся перший семінар з муніципального енергетичного менеджменту в рамках ініціативи «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах», яка впроваджується U-LEAD з Європою спільно з проектом «Енергоефективність у громадах ІІ».

У семінарі, який проходив у Полтавському центрі розвитку місцевого самоврядування, взяли участь  керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради Сергій Бойко та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Засульської сільської ради Наталія Крамаренко.

Саша Кун (U-LEAD з Європою) та Володимир Перегудов («Енергоефективність у громадах II») відкрили семінар, підкресливши важливу роль енергоменеджменту для ОТГ. Семінар був присвячений основам муніципального енергетичного менеджменту, практичним порадам з енергетичного моніторингу в муніципальних будівлях та розбудові потенціалу для створення систем енергоменеджменту в ОТГ.