Профілактичний захід «Урок з поліцейським» для учнів Михнівської ЗОШ I-III ступенів

Дата: 12.10.2018 11:17

Лубенським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) спільно з інспектором ювенальної превенції Лубенського ВП був проведений профілактичний захід «Урок з поліцейським» з учнями Михнівської ЗОШ I-III ступенів.

В ході зустрічі із школярами була  проведена профілактична бесіда щодо дотримання  дисципліни на заняттях, своєчасного і належного відвідування навчального закладу та недопущення вчинення правопорушень.

Окремо інспектор ювенальної превенції Лубенського ВП ознайомила дітей із видами адміністративної та кримінальної відповідальності та навела непоодинокі приклади, коли така відповідальність може наступити, а також зазначила, що за тяжкі кримінальні правопорушення відповідальність наступає із 14 років.

Окрім цього окрему увагу школярів поліцейська звернула на суїцидальні ігри в мережі інтернет та недопущення вчинення у навчальному закладі такого ганебного і поширеного явища як булінг .

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до   Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. ак. О. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74 – 803.