Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах є першочерговим завданням у діяльності Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко)

Дата: 12.10.2018 11:20

11 жовтня фахівцями Центру спільно з працівником Лубенського ВП були відвідані сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах Засульської сільської ради (с.Михнівці, с. Мацківці, с. Березівка, с. Вищий Булатець).

В ході обстеження сімей були здійснені оцінки потреб дитини та сім’ї, складені висновки щодо задоволення батьками потреб дитини, стану батьків та їхнього виховного потенціалу, факторів сім’ї та середовища.

З кожною з відвіданих сімей була проведена профілактична  робота з питань неналежного виконання  батьками їх обов’язків. Також, здійснено заходи щодо недопущення  жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї,  подолання  негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, пропаганда здорового способу життя.

Під час відвідування таких сімей в передзимовий час першочергово здійснюється перевірка температурного режиму помешкань, рівень забезпечення паливом та дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання в будинках, у яких проживають сім’ї з  дітьми.

У 2018 році Лубенським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується робота по здійсненню контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, шляхом вибіркового обстеження сімей Лубенського району.

Фахівцями із соціальної роботи були обстежені сім’ї, які отримують допомогу при народженні дитини. Нецільового використання коштів не було зафіксовано, всі сім’ї витратили отриману допомогу на поліпшення житлово - побутових умов, придбання необхідних дитячих речей та засобів гігієни.

Також, працівниками  Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”») вручено батькам новонароджених «Пакунок малюка».

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до   Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. ак. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74 – 803.