Вітання голови Засульської сільської ради з Днем захисника України

Дата: 14.10.2018 10:50

Шановні жителі Засульської об’єднаної територіальної громади та  мешканці Лубенського краю!

14 жовтня українці відзначають одразу три великі свята – День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.

Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на Сході України, сивочолих ветеранів Другої світової війни, схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів, які боролися з агресором в зоні АТО, жителів об’єднаної громади, які віддали своє життя за самостійність і незалежність Батьківщини, героїв Небесної Сотні і всіх українців, що відстоювали честь рідної землі. Це також свято берегинь нашого народу, які у важкі часи завжди були опорою своїх коханих, синів, братів.

Шановні захисники Вітчизни, прийміть щирі слова вітань зі святом. Нехай Пресвята Богородиця захищає вас і ваші родини від лиха й печалі, а овіяне славою свято додасть енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!