Вітаємо з Днем народження депутата Засульської сільської ради Носенка Григорія Миколайовича

Дата: 15.10.2018 12:05

15 жовтня святкує свій День народження директор Войнихівської ЗОШ I-III ступенів, активний і завзятий депутат Засульської сільської ради Григорій Миколайович Носенко. Щиро вітаємо Вас з особистим святом та зичимо, щоб на життєвому полі сіялося і родилося тільки добро. Нехай множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя. Хай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією.

З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги – депутати та працівники виконавчого комітету сільської ради.