Вітаємо з Днем народження депутата Засульської сільської ради Корнієнка Сергія Васильовича

Дата: 15.10.2018 12:24

Сьогодні, щедрої осінньої днини, найщиріші вітання надсилаємо депутату Засульської сільської ради Корнієнку Сергію Васильовичу. Зичимо радості, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай  Вас завжди супроводжує  удача, доля буде прихильною. Нехай  життєва чаша буде сповнена здоров’ям, щастям і благополуччям, а поруч із Вами будуть завжди талановиті однодумці і вірні друзі.                                                                                                                                                                     З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги – депутати та працівники виконавчого комітету сільської ради.