Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 18.10.2018 08:43

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, яке відбулося  16 жовтня,  розглянуто 10 питань.

Про схвалення Звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади станом на 1 липня 2018 року, схвалення проектів рішення Засульської сільської ради «Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді для забезпечення населення препаратами інсуліну», «Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», «Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів Лубенському районному бюджету на передплату періодичних видань для бібліотек-філій Лубенської районної централізованої бібліотечної системи» проінформувала начальник фінансового відділу виконавчого комітету Засульської сільської ради Світлана Самійленко.

Були прийняті рішення про закріплення права користування житлом за дітьми-сиротами, а саме: Ковтун Олесею Миколаївною, Мизін Дариною Володимирівною, Горбенко Аліною Сергіївною. З даних питань доповіла завідувач сектору сім’ї та дітей виконавчого комітету Любов Векленко.

Також члени виконавчого комітету підтримали рішення про надання дозволу на приватизацію квартир та присвоєння поштової адреси житловому будинку.

З усіх, обговорених під час засідання питань, прийнято відповідні рішення.