Кущовий семінар «Забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики та вирішенні питань місцевого значення в умовах децентралізації»

Дата: 18.10.2018 09:02

17 жовтня у приміщенні Лубенської міської ради з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю на виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки проведено кущовий семінар за темою: «Забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики і вирішенні питань місцевого значення в умовах децентралізації», в якому взяла участь завідувач сектору комунікацій з громадськістю та ЗМІ виконавчого комітету Засульської сільської ради Богдана Литвиненко.

Належну увагу було приділено питанням нормативних актів, що врегульовують взаємодію органів влади з громадськістю та участь громадськості у формуванні і реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення. Обговорювалися форми, методи участі громадськості у вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад в умовах децентралізації.

Лектори даного семінару (Юрій Варченко, Тетяна Паутова, Олександр Отич) – це фахівці, які мають високий теоретичний рівень та багаторічну практику як викладацької роботи, так і практики реалізації державної політики щодо розвитку громадянського суспільства.