У Нижньому Булатці відзначили День села

Дата: 23.10.2018 20:54

Село, заціловане сонцем й вітрами,

Колиска любові і пісня душі.

Тут стелиться легко дорога до мами,

Стежина дитинства веде в спориші.

Погожа осіння днина сприяла проведенню Дня села у Нижньому Булатці під назвою «Моє село – моя маленька Батьківщина».

Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. У цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Свято розпочалось із ярмарки та виставки-продажу чудових картин Василя Каранди. Урочиста частина дійства відбулась у приміщенні будинку культури. Ведучі концерту Руслан Циганнік та Олександра Корніяченко-Митрошкіна від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто народився цьогоріч в селі та побажали многая літа найповажнішим ювілярам.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодомору 1932-1933 років, героїв Другої світової війни та безстрашних воїнів сьогодення, які поклали своє життя на Сході України, захищаючи наш мир і незалежність.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся староста Вищебулатецького старостинського округу Сергій Бачевський, який подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, адже запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків є самовіддана праця його жителів і їхня велика любов до рідної землі. Вітаючи зі святом, Сергій Володимирович, побажав  присутнім розквіту, міцного здоров’я та добробуту.

Святкових настрій дарували виступи: народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» (керівник Світлана Макарова), учасників вокального ансамблю «АРТ судія» (керівник Олена Тесленко) районного будинку культури. Музині вітання лунали від солістів: Ольги Бондар, Галини Федоренко, Тетяни Кальник, Мотрони Пучич, Світлани Корніяченко, Світлани Куторжевської, Юлії Циганіної. Яскраво вплелися у вінок святкування виступи гостей ? дуету «Дзвони серця» (с. Радивонівка, Великобагачанський район) та солістів Оксани Рибки і Анжеліки Різніченко. Святкування продовжилося масовим гулянням, присутніх частували смачним кулішем.

Бажаємо селу процвітання, нехай щастя і добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині поєднуючи всіх у згуртовану та небайдужу громаду!