Із засідання виконавчого комітету

Дата: 24.10.2018 16:43

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 22 жовтня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка першочергово розглядалися питання про проведення компенсаційних виплат громадянам, які мають право на пільги, за оплату вартості автомобільного проїзду у вересні 2018 року (111, 5 тис. грн); проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за вересень 2018 року (9, 2 тис. грн); про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав у межах соціальних норм. З даних питань проінформувала начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради Алла Дзюба.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Артем Потоцький озвучив питання про затвердження містобудівних умов та обмежень і розгляд заяви щодо закриття господарського обліку нежитлової будівлі з прибудовою.

Всім  питанням, винесеним на засідання, було приділено належну увагу і  прийнято відповідні рішення.