Функціональне навчання для керівних кадрів і фахівців Лубен, Лубенського району та Засульської ОТГ

Дата: 25.10.2018 13:52

З 23 по 25 жовтня викладачами вищої категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Анатолієм Ніколенком, Тетяною Литвин, Віктором Пиляєм для осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання міста Лубни, Лубенського району та Засульської об’єднаної територіальної громади проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту.

Під час проведення занять слухачам були роз’яснені питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива увага була акцентована на порядку організації та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків.

Слухачі набули практичних вмінь щодо прийняття продуктивних управлінських рішень з реагування на надзвичайні ситуації, ефективної організації та здійснення заходів щодо захисту населення, територій, матеріальних та культурних цінностей від їх наслідків.