Повір у себе, в світло добрих мрій!

Дата: 01.11.2018 13:18

«Повір у себе!» Ці слова як гасло

Їх кожен день  у пам’яті читай

І щоб ніколи віра та не згасла,

Ти кожен день та час свій пам’ятай.

Погожої осінньої днини, 30 жовтня відбувся  10-й ювілейний фестиваль  творчості людей з інвалідністю «Сузір’я мрій», який зібрав разом і поєднав у творчості людей з обмеженими фізичними можливостями м. Полтави, Лубен та Лубенського району, Оржиці та Пирятина, Миргорода та Зінькова,  Хорола, Шишак та Н.Санжар Полтавської області, м. Дрогобич Львівської області, м. Енергодар Запорізької області.

Для офіційного відкриття фестивалю до слова запросили  - голову обласної організації Всеукраїнської організації «Союз осіб   з інвалідністю  України», головного редактора  Всеукраїнського видання  газети «Сила духу» Сергія Чумака; голову Лубенського районного осередку Всеукраїнської  організації «Союз організацій інвалідів  України»  Тетяну Погорілу та очільницю громадської організації «Особи з інвалідністю «Лубни. Безмежність» Вікторію Широконос.

В ході заходу слова вітання надсилали  голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця та 1-й заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко.

«У нашому  світі повинна правити доброта, щоб душі були чистими і світлими, а світ яскравим  і кольоровим. Я впевнена, що  там де переважає чуйність і любов одне до одного, там немає кривди і болю, а горе відступає. Дуже приємно що Лубенський районний  осередок Всеукраїнської  організації «Союз організацій інвалідів  України» знаходиться на території  Засульської об’єднаної територіальної громади  у Войнихівському будинку культури і працівники галузі культури у своїй роботі,  враховуючи потреби людей з обмеженими фізичними можливостями, широко  використовують різні форми і методи щоб залучити  їх до творчості. У цьому ми переконуємося щойно переглянувши виступ аматорського вокального ансамблю «Калина»  Войнихівського СБК», - наголосила   начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба, привітавши учасників фестивалю від голови та виконавчого комітету. Побажала всім присутнім благословення  від долі і від Бога та віри в себе, в світло добрих мрій.