Триває реалізація пілотного проекту з надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Дата: 05.11.2018 10:57

На сьогодні триває реалізація визначеного постановами Кабінету Міністрів України № 427 від 30.05.2018 та № 512 від 20.06.2018 пілотного проекту, у рамках якого, починаючи з 1 вересня 2018 року, при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України порядку, «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку відсутній «пакунок малюка», необхідно звернутися з письмовою заявою (оформлюється у пологовому будинку) до органу соціального захисту населення для подальшого отримання «пакунка малюка» за місцем проживання.

Забезпечення «пакунками малюка» жителів громади проводиться управлінням соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністрації спільно з фахівцями Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Перелік дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини затверджений наказом Міністерства соціальної політики України № 1025 від 17.07.2018.

Наголошуємо, що отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини, а вартість отриманої допомоги «пакунок малюка» не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.