Що робити зі сміттям, щоб допомогти Планеті?

Дата: 06.11.2018 08:36

1 листопада в приміщенні  Засульського будинку культури відбулася нарада щодо залучення інвестицій в громаду для переробки та утилізації твердих побутових відходів.

На заході були присутні голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко, старости, керівники структурних підрозділів. У ході наради керівник компанії Укрцентрконсалтинг Наталія Лукомська роз’яснила як перейти від небезпечного методу захоронення до сортування та переробки сміття. Розкрила мету проекту «Виробництво вторинних енергоносіїв з промислових та муніципальних відходів». В результаті реалізації даного проекту створяться нові робочі місця, покращиться екологічна ситуація, оскільки мова йде про впровадження нових європейських практик поводження з відходами, відбудеться промислове впровадження технологій, які мають широке і перспективне застосування.

Проблема забруднення повітря, води і ґрунтів зараз дуже гостро стоїть як для нашої країни так і всього світу. Експерти зауважують, що Україні вкрай потрібно створювати інфраструктуру з роздільного збору, сортування та утилізації твердих побутових відходів.