Відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 06.11.2018 16:05

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 5 листопада 2018 року першочергово розглядалися питання про затвердження зведеного кошторисного розрахунку об’єктів будівництва «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Миру с. Березівка Лубенського району Полтавської області», «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Жовтнева с. Березівка Лубенського району Полтавської області», «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Березівська в с. Березівка Лубенського району Полтавської області». Доповів з даних питань начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Засульської сільської ради Геннадій Пархоменко.

Завідувач сектору сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради Любов Векленко ознайомила присутніх із листом Спілки Самаритян щодо створення табору.

За результатами обговорення питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.