Вітання голови Засульської сільської ради з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2018 14:29

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Велика вдячність працівникам будинків культури, сільських клубів, бібліотек, учасникам аматорських колективів відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Засульської громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, Засульський сільський голова

Сергій Бондаренко