Реорганізацію Лубенської ОДПІ та організацію роботи Лубенського управління обговорили на виробничій нараді Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області

Дата: 12.11.2018 11:18

Відповідно до постанови  Кабінету міністрів  України від 28.03.2018 №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» проведено реорганізації державних податкових інспекцій Полтавської області шляхом їх приєднання, як структурних підрозділів, до ГУ ДФС у Полтавській області.

З метою належної організації роботи Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області, для координації роботи щодо забезпечення виконання відповідних функцій і процедур начальником Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області Олександром Коломійцем було проведено виробничу нараду. Участь у нараді взяли начальники підпорядкованих ДПІ, керівники структурних підрозділів та працівники управління.
    Під час наради обговорювалися організаційні питання в період реформування та структурних змін, організація роботи в умовах новоствореного управління, розглянуто питання збору податків та податкових платежів до бюджетів усіх рівнів та цільових фондів по Лубенському, Гребінківському, Оржицькому, Пирятинському, Семенівському, Хорольському та Чорнухинському районах за 9 місяців 2018 року, очікуваних надходжень до кінця поточного року та жовтні зокрема.

Крім цього, в ході наради було приділено увагу організації роботи щодо погашення податкового боргу, шляхам удосконалення роботи та взаємодії між структурними підрозділами щодо його скорочення у жовтні-грудні 2018 року.

По завершенню наради начальник Лубенського управління Олександр Коломієць разом з начальниками підпорядкованих державних податкових інспекцій обговорили актуальні питання організації роботи ДПІ та шляхи їх вирішення.

Лубенське управління

ГУ ДФС у Полтавській області