Іскри творчості запалюють серця

Дата: 14.11.2018 13:31

11 листопада 2018 року у приміщенні Михнівського сільського будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також ювілейної річниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Дивоцвіт» Михнівського сільського будинку культури, який протягом 25 років творить світ краси, примножуючи духовну скарбницю минулих поколінь, зводячи високо в піднебесся сонцесяйний храм української національної культури.

Зі святкової сцени з вітальними словами звернулися: голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба,  начальник відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Людмила Пазенко, староста Михнівського старостинського округу Марія Король, начальник соціальної політики групи компанії «Кернел» Валентина Пищида, староста Вищебулатецького старостинського округу Сергій Бачевський.

«Вітаю з професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва нашої громади. Шановні майстри сцени, ваша робота безцінна, адже її відчуваєш серцем. Коли всі відпочивають, ви трудитеся, щоб порадувати глядачів, подарувати їм святковий настрій. І щоб ваша робота було сповнена ентузіазму, ми постійно вас підтримуємо, забезпечуючи належною матеріально-технічною базою. Тож, шановні працівники культури, ветерани, майстри народного мистецтва та наші ювіляри - народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіт», щиро вітаю вас з професійним святом. Зичу  міцного здоров’я, миру, достатку, Божого благословення, творчого натхнення і життєвих перемог», - говорить голова Засульської громади Сергій Бондаренко.

«Ми люди творчі, завзяті, які вміють зустрічати сонячні ранки і радужні світанки та безмежно любити свою землю, а головне – намагаємося не загубитися у сірих туманах буденності. Сьогодні подвійне свято, адже наш чарівний колектив «Дивоцвіт» святкує своє 25-ти річчя. Щиро вітаю вас, шановні ювіляри, нехай у вашій душі цвіте любов, добро та повага глядачів. У день професійного свята вітаю дорогих колег. Ми разом будуємо великий, дружній храм творчості. Тож давайте йти вперед, дивитися одне одному в очі та випромінювати любов до мистецтва, яке житиме в серці кожного з нас до останнього серцебиття», - стверджує начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба.

В організації заходу участь взяли відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Засульської сільської ради, концертну програму підготували: учасники народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Дивоцвіт» Михнівського СБК (кер. Світлана Соляр), жіночого вокального ансамблю «Україночка» Оріхівського СБК (кер. Ірина П’ятецька), учасники художнього самодіяльності  Олександрівського СК (кер. Ніна Соломаха), Мацківського СБК (кер. Лариса Соломаха), троїсті музики Лубенського РБК, народний аматорський квартет «Гілея» Михнівського СБК (кер. Лариса Супрун), солісти Алла Гармаш, Інна Скиба та Наталія Ляшенко. Провела дійство художній керівник Засульського СБК Валентина Яшна, музичне оформлення – Юрій Тесленко.