Відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 16.11.2018 13:29

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 13 листопада під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка першочергово розглядалися питання про звернення громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах та звернулися з проханням надати допомогу на лікування та допомогу на поховання громадян, які не досягли пенсійного віку (38 осіб − 58,5 тис. грн). З даних питань проінформувала начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради Алла Дзюба.

Про затвердження кошторису на проектні роботи присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Засульської сільської ради Наталя Коляда.

Були прийняті рішення про перенесення виборчої дільниці в с. Мацківці та закриття господарського обліку житлового будинку в с. Новаки.

Всім  питанням, винесеним на засідання, було приділено належну увагу і  прийнято відповідні рішення.