Шановні працівники сільського господарства Засульської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 17.11.2018 16:38

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам, які знають справжню ціну хлібу! Це свято дбайливих  та працьовитих господарів, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих сільськогосподарських  справ. Завдяки  вашому професійному досвіду, природній  мудрості, працелюбності, наполегливості  живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство на території нашої  об’єднаної громади. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

З повагою, Засульський сільський голова

Сергій Бондаренко