Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 21.11.2018 14:14

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 19 листопада 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, першочергово розглядалися питання про проведення компенсаційних виплат громадянам, які мають право на пільги, за оплату вартості проїзду у жовтні 2018 року (111, 4 тис. грн), про проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за жовтень 2018 року (7, 4 тис. грн) та про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав у межах соціальних норм. Доповідала з даних питань начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради Алла Дзюба.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури виконавчого комітету Геннадій Пархоменко ознайомив присутніх з питанням про надання дозволу на видалення дерев у селах Піски та Засулля.

За результатами обговорення питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.