24 листопада – День пам’яті жертв Голодомору

Дата: 24.11.2018 09:58

У четверту суботу листопада наш народ вшановує жертв Голодомору, невинних великомучеників нашої історії. 85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Мільйони синів і доньок України були без жалю винищені Голодомором. Внаслідок цих страшних подій 1932-1933 років країна втратила чверть свого населення, опустіли близько 11 тисяч сіл. З кожним роком залишається все менше очевидців цієї трагедії.

Обов’язок наступних поколінь – не дати згаснути свічці пам’яті про жертв тих голодних лихоліть, не допустити ненависті, геноциду в майбутньому та відстоювати людські права, честь і гідність українського народу. Нехай Боже благословення оберігає нашу землю!

Голова Засульської об’єднаної територіальної громади               С. І. Бондаренко