Відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 28.11.2018 16:27

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 26 листопада під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, розгладалися питання про виділення коштів з резервного фонду бюджету ОТГ на безповоротній основі для проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру; затвердження тарифів на водопостачання в с. Вищий Булатець; припинення роботи групи Вищебулатецького ДНЗ «Вербиченка»; затвердження переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Члени виконавчого комітету ухвалили питання про закриття господарського обліку житлового будинку та господарських будівель в селі Михнівці, надання згоди на реконструкцію з прибудовою до житлового будинку в с. Засулля, надання дозволу на будівництво нежитлових та господарських споруд.

Всім  питанням, винесеним на засідання, було приділено належну увагу і  прийнято відповідні рішення.