I етап конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання

Дата: 29.11.2018 20:33

28 листопада на базі ОЗ «Засульський ліцей» відбувся I етап конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів загальної середньої освіти Засульської сільської ради.

Захід проводився у таких номінаціях: вокал, хореографія, малі театральні форми. З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей і молоді, формування національно-патріотичного світогляду та розвитку духовно-моральних цінностей.

До складу журі увійшли: Тетяна Гонта – голова журі, директор методичного кабінету Засульської сільської ради, Світлана Лісна – методист методичного кабінету Засульської сільської ради, Карина Березняк – методист методичного кабінету Засульської сільської ради, Ірина Захарченко – головний спеціаліст відділу освіти, Максим Федорченко – головний спеціаліст відділу освіти.

Учасниками були учні та колективи 6-ти шкіл громади. За підсумками журі у номінації «вокал» III місце отримав ансамбль «Експеремент» ОЗ «Засульський ліцей» (кер. Валентина Балко) та Інна Малушта Вищебулатецької ЗОШ I-III ступенів (кер. Микола Кочерга); II місце дісталося середній групі вокального гуртка Войнихівської ЗОШ I-III ступенів (кер. Володимир Матяш) та Вікторії Куліш Михнівської ЗОШ I-III ступенів (кер. Світлана Соляр); I місце виборола Анастасія Кошова Литвяківської ЗОШ I-III ступенів (кер. Тетяна Перевозна).

У номінації «хореографія» III місце- хореографічний гурток ОЗ «Оріхівська ЗОШ I-III ступенів» (кер. Таїсія Лишко); II місце  – хореографічний колектив «Модерн» (кер. Таміла Кірпічова), I місце   – старша група «Паняночка» ОЗ «Засульський ліцей» (кер. Росіна Горбенко).

У номінації «Малі театральні форми» III місце  – літературно-музична композиція по творах В. Симоненка «Україна» ОЗ «Засульський ліцей»  (кер. Наталя Колісніченко), II місце  – літературна композиція «Україна - це я» Михнівської ЗОШ I-III ступенів (кер. Світлана Соляр) та музично-театральна композиція «Ярмарок українських страв» «Оріхівська ЗОШ I-III ступенів» (кер. Ярослава Жмак), I місце   – літературна композиція «На місячній доріжці» Войнихівської ЗОШ I-III ступенів (кер. Ганна Перерва).

У II етапі обласного конкурсу, який відбудеться 5 грудня в Полтаві, участь візьме переможниця  у номінації «вокал» Анастасія Кошова, учениця Литвяківської ЗОШ I-III ступенів, (кер. Тетяна Перевозна).

За активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності, кожна команда була нагороджена грамотою та подарунками.