Полтавський ЦРМС навчав комунікаторів ОТГ

Дата: 05.12.2018 15:09

Про важливість налагодження дієвих комунікацій в об’єднаних територіальних громадах та роль профільних фахівців йшлося на тренінгу «Основи ефективної роботи прес-служби ОТГ». Організатором заходу став Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону). Участь у даному тренінгу взяла Богдана Литвиненко, завідувач сектору комунікацій з громадськістю та ЗМІ Засульської ОТГ .

Під час роботи учасники працювали над більш чітким окресленням цільових аудиторій своїх повідомлень та особливостям співпраці з ними. Планували також інформаційні кампанії, методи подачі важливої та корисної інформації. Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Полтавського ЦРМС, розповів про успішні європейські практики налагодження медіапростору громад. Про особливості комунікацій з громадськістю та ЗМІ розповів Іван Лещенко, очільник однієї з кращих України ОТГ- Білоцерківської. Особливу зацікавленість учасників викликали питання з підготовкою друкованого видання громади – бюлетеня. Окремо зупинилися на роботі з контентом та особливостями розповсюдження видання. Увагу присутніх спікер акцентував на більш «людяній подачі» інформаційних матеріалів на сайті громаді. Узагальнивши пропозиції та побажання учасників, в Полтавському ЦРМС спланували наступний навчальний модуль для комунікаторів громад.