Привітання голови Засульської сільської ради Сергія Бондаренка з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2018 09:00

6 грудня – День Збройних Сил України, української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє. У цей урочистий день ми вшановуємо всіх - і вкритих сивиною, увінчаних нагородами фронтовиків, і  тих військовослужбовців, добровольців, які у теперішній складний і трагічний для України час, коли агресор ступив на нашу землю, стали на її захист.

Сьогодні, ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів в зоні АТО, жителів об’єднаної громади, які віддали своє життя за самостійність і незалежність Батьківщини, героїв Небесної Сотні і всіх українців, які відстоювали честь нашої Батьківщини.

Шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Мирного неба, міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, добробуту, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Хай Господь щомиті оберігає Вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Сільський голова Засульської сільської ради                    Сергій Бондаренко