ІІ семінар з муніципального енергоменеджменту

Дата: 06.12.2018 12:42

У Харкові відбувся другий семінар з муніципального енергетичного менеджменту в рамках ініціативи «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах», яка впроваджується Програмою «U-LEAD з Європою» спільно з проектом «Енергоефективність у громадах ІІ».

У заході, що проходив у Харківському центрі розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС), взяла участь Наталія Крамаренко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Семінар було присвячено особливостям впровадження енергетичного моніторингу в ОТГ, огляду ринку програмного забезпечення для енергомоніторингу та питанню важливості кліматичної корекції отриманих даних задля їх належного аналізу.