Інформаційний лекторій для школярів «Насильство в сім’ї як соціальна проблема»

Дата: 06.12.2018 13:24

«Насильство в сім’ї як гостросоціальна проблема», - саме таку назву мав інформаційний лекторій для учнів 9 класів ОЗ «Засульський ліцей». Захід було проведено Валентиною Власенко, головним спеціалістом сектору сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради спільно із Тетяною Булах, соціальним педагогом Засульського ліцею у рамках вже традиційної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Основний меседж лекторію: «Прояв насилля – ознака слабкості духу». Разом із учнями визначили основні види насильства в сім’ї: сексуальне, фізичне, психологічне, економічне, переглянули тематичні відеоролики. Всі дійшли спільного висновку, що домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи особливості родинного спілкування, це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! Вихід є з будь – якої ситуації, важливо вчасно усвідомити проблему, оцінити її можливі наслідки та звернулися за кваліфікованою допомогою!