Тарифи на водопостачання в селі Вищий Булатець

Дата: 07.12.2018 10:34

Керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши звернення правління ОК «Вищебулатецький водограй» про затвердження тарифу на централізоване водопостачання для жителів с.Вищий Булатець Лубенського району Полтавської області, для досягнення беззбитковості виконавцем комунальних послуг,  виконавчий комітет Засульської сільської ради затвердив тарифи на послуги централізованого водопостачання с.Вищий Булатець для населення у розмірі 10,00 грн. за 1куб.м., для соціальної сфери у розмірі 20,00 грн. за 1куб.м згідно даних калькуляції планово-розрахункових витрат (додаток на 14 аркушах).