Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 11.12.2018 10:05

10 грудня, на черговому засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності Засульської громади.

Були прийняті рішення про надання грошової допомоги 15 особам з інвалідністю за поданням Лубенської територіально-виробничої первинної організації УТОС та Лубенського учбово-виробничого підприємства УТОГ на суму 4,5 тис. грн., 275 особам – з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на суму 82,5 тис. грн. та 35 громадянам за їх особистими зверненнями про надання допомоги на лікування та поховання осіб, які не досягли пенсійного віку, на суму 64,5 тис. грн.

В ході засідання розглянуто питання про створення комісії для проведення технічної інвентаризації і паспортизації дитячих та спортивних майданчиків на території Засульської сільської ради та затвердження плану проведення їх інвентаризації і паспортизації даних об’єктів. Виконкомом прийняті рішення щодо надання згоди на будівництво господарських будівель, реконструкцію квартир, присвоєння адреси земельній ділянці.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, за результатами звернення служби у справах дітей Засульської сільської ради, виконавчим комітетом надано дозвіл на закріплення права користування житлом за дитиною, позбавленою батьківського піклування (Синенко Анна Олегівна 09.01.2010 р. н.). Також підтримано питання про  затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів.

Всім  питанням, винесеним на засідання, було приділено належну увагу і  прийнято відповідні рішення.