Відбулася нарада щодо розгляду проекту бюджету на 2019 рік

Дата: 19.12.2018 14:37

За ініціативою сільського голови Сергія Бондаренка, 14 грудня відбулася нарада щодо розгляду питань соціально-економічного розвитку Засульської сільської ради та прогнозування показників до проекту бюджету на 2019 рік.  Участь у засідання взяли старости старостинських округів Засульської ОТГ, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету та бухгалтери.

Обговорювали питання спрямування бюджетних коштів з урахуванням вимог до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2019 рік», перелік Програм громади на наступний бюджетних період. За попереднім розглядом найбільше коштів потребує розвиток галузей освіти та  медицини. Визначено пріоритетні напрямки фінансування бюджетних установ та організацій в межах прогнозованих показників формування бюджету на 2019 рік.

Як наголошувалось, у громаді має й надалі забезпечуватись належний рівень надання послуг у різних сферах життя та діяльності мешканців - це спільне завдання влади на місцях і керівництва громади.