Різдвяний турнір з футзалу

Дата: 20.12.2018 14:28

18 грудня на базі ОЗ «Засульський ліцей» відбувся Різдвяний турнір з футзалу юнаків 2005 року народження і молодше, в якому взяли участь 8 команд. Відкрив змагання Сергій Бойко, керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради та Максим Федорченко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Команди в групах посіли такі місця :

Група А

1. Михнівці - 7 очків;

2. Войниха-1 - 5 очків;

3. Засулля-2 - 4 очки;

4. Новаки - 0 очків.

Група Б

1. Оріхівка - 9 очків;

2. Засулля-1 - 6 очків;

3. Литвяки - 3 очки;

4. Войниха-2 - 0 очків.

За третє місце грали команди Засулля-1 - Войниха-2 рахунок матчу 4:1 на користь Засулля-1. В матчі за перше місце між командами Михнівці та Оріхівка, перемогу святкували учні ОЗ «Оріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів» з рахунком 5:2.

Максим Василевич - кращий бомбардир турніру (ОЗ «Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Роман Миколенко - кращий воротар ( Михнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Роман Кучеренко - кращий захисник (Войнихівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Олександр Серік – кращий гравець (ОЗ «Засульський ліцей»).

Учасники змагань отримали грамоти та солодощі від ТМ «Гармонія»; переможці – грамоти, кубки, медалі, солодощі.