Відбулося засідання постійної земельної комісії

Дата: 20.12.2018 14:53

20 грудня відбулося засідання комісії з земельних відносин та охорони навколишнього середовища, житлово – комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємства, транспорту, зв’язку та сфер послуг Засульської сільської ради, на якій були присутні начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Юрій Дудніченко, голова комісії Сергій Корнієнко, секретар комісії Антон Герга та члени комісії.

У ході засідання опрацьовано ряд актуальних питань згідно 201 розпорядження сільського голови Засульської сільської ради Сергія Бондаренка, які були винесені на чергову сорок сьому сесію сільської ради сьомого скликання, що відбудеться 21 грудня 2018 року.