Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 29.12.2018 10:49

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 26 грудня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, першочергово розглядалися питання про виділення коштів з резервного фонду бюджету об’єднаної територіальної громади для проведення невідкладних робіт з розчистки снігових заметів на території населених пунктів громади.

У ході засідання були прийняті рішення про внесення змін до показників бюджету на 2018 рік;  про забезпечення мешканців з малозабезпечених багатодітних сімей Засульської сільської ради дровами на опалювальний сезон 2018-2019 років, які проживають в селах: Мгар, Литвяки, Березівка, Засулля, Вищий Булатець; про надання дозволу на видалення дерев; про присвоєння юридичних адрес земельним ділянкам.

За результатами обговорених питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.