Запрошуємо до співпраці мешканців Лубенського краю для роботи над фільмом-реконструкцією «Северин Наливайко». Остання битва!»

Дата: 02.01.2019 11:21

Навесні 2019 року на території Засульської сільської ради компанія «Дія Фільм» розпочне зйомки фільму-реконструкції  «Северин Наливайко». Остання битва!» (Дане дійство буде проведено за сприяння народного депутата України Костянтина Іщейкіна та підтримки Міністерства культури України.)

Запрошуємо жителів ОТГ та небайдужих лубенців взяти активну участь у підготовчій роботі та подальшій співпраці. За інформацією компанії необхідна допомога у проведенні наступних заходів:

• будівництві спостережної вежі;
  • підсобних роботах;
  • виготовлення парому, човна-довбанки;
  • забезпечення фуражем, дровами, тваринною кров’ю, овечою шкірою;
  • підготовка для користування колод, діжок, возів, глечиків, скринь, підсвічників, казанів, речей побуту, дитячої колиски, дерев’яних вил, ряднини, ланцюгів, лопат, великих плетених корзин, ковадли;
  • участь місцевих жителів у ролі акторів на знімальному майданчику.

За інформацією звертатися на електронну пошту до Засульскої сільської ради info@zasulska-gromada.gov.ua  та за телефоном  05361-92416.