Наша ОТГ визначилася із головними пріоритетами розвитку

Дата: 20.01.2019 11:39

Свої пріоритети на найближчі три роки визначили в Засульській об’єднаній територіальній громаді. Проведено обговорення Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. Опитування здійснено фахівцями Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону) спільно із Київським Міжнародним Інститутом Соціології.

Засульська громада демонструє постійні здобутки протягом двох років. Відбувається  реалізація потужних інфраструктурних проектів, покращується якість надання медичних, освітніх та соціальних послуг населенню, працюють над розробкою Стратегічного плану розвитку громади. Олег Васецький, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету  наголосив, що Стратегія є картою, що допомагає зрозуміти в якому напрямку рухатися, сприяє фокусуванню на досягненні обраних цілей та дозволяє здійснювати послідовні заходи з їх реалізації найбільш оперативно та ефективно.

Основними напрямками у підсумку стали:

Оптимізація шкіл з метою забезпечення ефективного надання якісних освітніх послуг.

Придбання нової потужної техніки завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для СКП «Сяйво».

Заходи по благоустрою:

- ремонт, будівництво та заміна свердловин (с. Нижній Булатець, Чуднівці, с. Новаки);

- заходи з поліпшення питної води;

- обладнання більше 120 систем вуличного освітлення;

- ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та паспортизація місць складування ТВП;

- реконструкція очисних споруд в с. Солониця;

- ремонт доріг у населених пунктах громади.

Процес будівництва нової амбулаторії оснащеної cучасним медичним обладнанням та апаратурою.

Створення нових робочих місць (будівництво сонячної електростанції, сприяння відкриттю нових підприємств (швейного напрямку, переробних підприємств).