Про зміну банківських реквізитів для перерахування компенсаційних виплат

Дата: 21.01.2019 08:46

У звязку з набранням чинності Постановою правління Національного банку України від 21 грудня 2018 року № 143, змінилися реквізити для зарахування коштів на рахунки громадян, відкриті у банківських установах.

З метою своєчасного отримання у 2019 році компенсаційних виплат за оплату проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування, громадянам необхідно звернутися до адміністраторів виконавчого комітету Засульської сільської ради за місцем реєстрації для уточнення інформації щодо необхідності надання оновленої довідки про відкритий рахунок у банківській установі.

Нову довідку можна передати безпосередньо до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради, що знаходиться за адресою: м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19.