22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2019 09:43

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Цьогоріч виповнюється 100 років з дня проголошення Акту злуки. Відзначення цього свята – це наш моральний обов’язок перед пам’яттю незліченних жертв, принесених українським народом заради достойного і щасливого життя.

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас із сотою річницею Соборності України. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Пам’ятаймо та шануймо   національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за  Україну. Зичу вам щастя, добробуту та злагоди в родинах.

Сільський голова Засульської сільської ради                    Сергій Бондаренко