Засульська ОТГ стала одним з переможців конкурсу на кращий інвестиційний паспорт Полтавської області

Дата: 22.01.2019 15:47

У Полтаві підвели підсумки конкурсу на кращий інвестиційний паспорт серед обєднаних територіальних громад області. Це пройшло в рамках круглого столу «Результати розробки інвестиційних паспортів громад Полтавщини». Організаторами заходу виступили Проект «Проміс» (Олександр Ігнатенко, головний експерт з міжвідомчої співпраці та економічного розвитку) та експертна мережа REGIONET (Олександр Дудка, координатор мережі).

Учасниками стали очільники ОТГ, депутати місцевих рад, представники органів місцевого самоврядування, експерти. В рамках проекту було проведені навчальні заходи – семінар та чотири веб-конференції для представників ОТГ щодо інвестиційної діяльності.

Переможцями конкурсу експертне журі визначило Засульську, Пирятинську міську та Омельницьку об’єднані територіальні громади. Вони отримали відзнаки з рук Олександра Дудки, координатора Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку REGIONET.

«Якісний інвестиційний паспорт дозволяє стати фактором, що сприяє залученню уваги з боку потенційних інвесторів. Завдяки цьому документу формується об’єктивний погляд на перспективи розвитку громади, його переваги і недоліки», - говорить Олег Васецький, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету  Засульської сільської ради.