Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 30.01.2019 12:10

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  28 січня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Зокрема, прийняті рішення про стан військово-облікової роботи на території Засульської сільської ради у 2019 року; про відведення місць та обладнання стендів, дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення стосовно житлових прав громадян: присвоєння та зміну поштових адрес житловим будинкам, закриття господарського обліку житлових будинків, надання згоди на розробку детального плану земельної ділянки, затвердження списків квартирного обліку, затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт фоє сільського будинку культури в с. Войниха».

В ході засідання прийнято рішення про уповноваження посадової особи виконкому на проведення державної реєстрації актів цивільного стану. Розглянули питання про Порядок забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

За результатами обговорених питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.