Вдячні всім, хто допомагав долати наслідки негоди

Дата: 30.01.2019 12:16

Цьогоріч в Україну прийшли потужні атмосферні фронти, які принесли снігопади, посилення вітру, хуртовини. Найбільше постраждали від негоди області центру України. За даними гідромецентру на Полтавщині випало понад 40 см снігу. Жителям Засульської громади довелося прийняти виклик природної стихії. Це випробування нам вдалося подолати завдяки небайдужим до проблем громади людям. Силами сільського комунального підприємства «Сяйво» забезпечувалася скоординована  робота з  подолання наслідків стихії на дорогах як загального користування, що проходять територією Засульської ОТГ, так і вулиць населених пунктів. Сільгоспрацівники не шкодували, коштів, пального та часу, щоб допомогти односельцям вибратися зі снігового капкану.  Сергій Бондаренко, сільський голова Засульської сільської ради від жителів Засульської громади щиро дякує всім учасникам «визвольних» робіт:

• Березівський старостинський округ (Бибик М. В., Береза А. М., Христіченко М. М.)
  • Вищебулатецький старостинський округ (Корнієнко С. В., Угляниця О. М., Дядечко О. І., Курило В. Ф.,  Карасенко М. В. )
  • Войнихівський старостинський округ (Литовка В. А., Назаренко Ю. В., Чирка Ю. Г., Коваленко О. Ф., Москаленко Ю. П.,  ПТУ-53)
  • Литвяківський старостинський округ (Фермерське господарство «Надія», кер. Шевченко С. М., ТОВ «Агротех-Гарантія», кер. Мочоний Г. А., ПРАТ «Райз-Максимко», кер. Лісовий О. В., СГ «Сатурн», кер. Лобатенко О. М., СФГ «Юність» , кер. Ночовний В. М., ФГ «Жовтневий дар», кер. Левенко О. П., ТОВ «Покровські козаки», кер. Канівець В. М., СФГ «Олександра», кер. Білик Н. О. )
  • Мгарський старостинський округ (Лаврик С.П., Бровко Г.І., Снісаренко М. В., Кривсун Н.В., Оніщенко С.М., Граб В.Д., Костенко А.В., Денисенко В.І., Дубас О.Г., Ольшанський О.І.,   ПАФ «Агро технологія»,  дир. Хопта В.В.)
  • Михнівський старостинський округ (СТОВ «Придніпровський край», кер. Романюта А. І.)
  • Новаківський старостинський округ (Кочерга М. В., Бала Г. П., Пальчик В. В.,  Баран О. О., ТОВ «Сервісагро – Полтава – Плюс», кер. Лубенець Є. В., ТОВ «Райз-Схід», кер. Щербак Ю. П.)
  • Оріхівський старостинський округ (Кравченко О. В., Полив’яний В. Г., Дудніченко С. В.,  Бабич А. М., Черкаський М. Л., Приходько І. І., Шевченко С. М., Коваленко О. Ф., Бердник М. О., СТОВ «Астарта-Київ», кер. Іванчик В. П.)
  • Шершнівський старостинський округ (ФГ «Урожай», кер. Кишка О. В., ФГ «Хліб», кер. Бондар І. В., ФГ «Назарівське», кер. Назаренко Ю. В., ПП Литовка Ю. А., ПП Костюк Ю. О.)