Відбувся перший етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради»

Дата: 31.01.2019 16:06

Відповідно до Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, у приміщенні Засульської бібліотеки, відбувся перший етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради». До складу конкурсної комісії увійшли старости та депутати Засульської об’єднаної територіальної громади.

Марія Король, секретар комісії продемонструвала відповідні документи, рекомендаційні та мотиваційні листи від кандидатур на дану посаду: Симоненко Олени Олексіївни, Кириченко Сніжани Василівни, Сизоненко Інни Вікторівни. Члени комісії проголосували за прендентів, всі вони допущені до другого етапу конкурсу, який відбудеться через 10 днів у вигляді співбесіди з кандидатами, під час якої заслухаються публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.