Шановні батьки, опікуни, піклувальники подбайте про оздоровлення своїх дітей завчасно!

Дата: 05.02.2019 14:22

Повідомляємо, що з січня 2019 року  стартувала оздоровча кампанія з підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей Засульської сільської ради.  З цією метою сектор сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради розпочав формування банку даних дітей пільгових категорій віком від 7 до 17 років включно, що бажають.

Формування банку даних відбувається на основі поданих заяв та документів від батьків або інших законних представників дитини.

Звертаємо особливу увагу на те, що направлення дітей  пільгових категорій до закладів оздоровлення та відпочинку  відбуватиметься відповідно до наявних пільгових путівок та черги, яка формується по даті подання відповідної заяви з повним пакетом документів, що підтверджують пільговий статус дитини.

Для подання заяви,  батькам при собі необхідно мати:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- підтверджуючий документ про наявність у дитини відповідної пільги.

З переліком пільгових категорій та необхідних документів можна ознайомитись тут.

Якщо в вашій родині є діти віком від 7 до 17 років, і не підлягають під жодну пільгову категорію, то оздоровити їх ви можете також. Батьківська доплата може складати не більше, ніж 50% від повної вартості путівки.

Подати заяву або отримати більш детальну інформацію можна звернувшись за адресою: с.Засулля , вул.Молодіжна 78, Сектор сім’ї та дітей

Контактний телефон:  (066) 30 37 328. Також ви можете надіслати повідомлення за електронною адресою: lveklenko69@ukr.net.