Всеукраїнський інклюзивний дитячий фестиваль талантів «Пізнайко збирає друзів»

Дата: 07.02.2019 14:27

На початку лютого в Києві відбувся Всеукраїнський інклюзивний дитячий фестиваль талантів «Пізнайко збирає друзів». За підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації на дійство прибули талановиті учасники з різних куточків України. Аби продемонструвати свої здібності в багатьох напрямах мистецтва. Особливість інклюзивного фестивалю — це спільні творчі програми із залученням дітей з особливими потребами. Участь взяла і наша маленька мешканка Засульської громади (с. Новаки) Вікторія Слюсаренко, член Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» (голова Тетяна Погоріла). До складу журі увійшли професійні митці, які справедливо оцінювали конкурсантів, акцентуючи увагу на тому, що виступи діток нікого не лишили байдужими, адже юні виконавці торкнулися до глядачевих душ.

Вікторія є сумлінною учасницею циркової студії «Маска» (кер. Наталя Нестерук). На даному фестивалі вона продемонструвала високий рівень виконавської майстерності, ставши лауреатом II премії в номінації «Ювінали соло пластичне» з композицією «Банана - мама». Учасники фестивалю  були нагороджені дипломами, медалями та подарунками. Тож вітаємо маленьку артистку з перемогою, зичимо міцності духу, нових злетів та досягнень. Нехай такі заходи проводяться і надалі, щоб кожного року все більше людей з обмеженими фізичними можливостями змогли повірити в себе і розкрити свої таланти на великій сцені.