Відбувся другий етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради»

Дата: 12.02.2019 11:46

Відповідно до Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, у приміщенні Засульської бібліотеки, відбувся другий етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу  «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради».

Члени конкурсної комісії провели співбесіду з кандидатами, під час якої заслухали публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Прийняття рішення конкурсної комісії про проведення 3-го етапу конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради» відбулося шляхом голосування, враховуючи допоміжні критерії, визначені статтею 21-5 Закону України «Про культуру».

Проект програми розвитку Комунального закладу “ Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради ” Виконавець: Сніжана Кириченко

Проект програми розвитку Комунального закладу “ Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради ” на 2019 – 2023 роки. Виконавець: Інна Сизоненко

Проект «Програми розвитку комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради» на 2019 рік» Виконавець: Олена Симоненко